ZSA

Zajęcia cykliczne

Zajęcia z robotyki w ZSA to innowacyjna oferta na rynku edukacyjnych zajęć pozalekcyjnych.

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z robotyki to doskonałe połączenie wiedzy z zabawą. Nauka programowania, konstruowanie robotów - w tej ofercie każde dziecko znajdzie coś dla ciebie!

Blok zajęć z robotyki dla dzieci to doskonała okazja do rozwinięcia kompetencji informatycznych i technicznych młodych konstruktorów. Zajęcia z robotyki to również szansa na kształcenie twórczego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej, które pozwalają lepiej zrozumieć świat przedmiotów ścisłych. Samodzielne wykonywanie doświadczeń to doskonała zabawa i niezwykle pouczająca przygoda.

Pracujemy na najnowszych zestawach edukacyjnych Lego Education, czyli Lego Mindstorms oraz Lego WeDo.

Zajęcia z Lego Mindstorms to niesamowita szansa dla dzieci i młodzieży na poznanie niezwykłej, pełnej pasjonującej wiedzy krainy robotyki i automatyki. Klocki Mindstroms pozwalają na projektowanie robotów, które „ożywają” dzięki oprogramowaniu dostosowanemu do młodego wieku kursantów. Zajęcia dla dzieci z Lego Mindstroms uczą pracy w grupach i nad projektem, pobudzają myślenie przestrzenne i rozwijają zdolności manualne.

To również kursy dla dzieci, które uczą poruszania się w świecie programowania i techniki. Dzięki naszym zajęciom młodzi inżynierowie poznają praktyczne aspekty przedmiotów inżynieryjnych m.in.: fizyki, informatyki, logiki matematycznej, konstruowania maszyn. Warsztaty dla dzieci są początkiem drogi do poznania świata zaawansowanej robotyki.

Naszą misją jest zaszczepienie w dzieciach zamiłowania do nauk ścisłych. Zajęcia prowadzą informatycy z przygotowaniem pedagogicznym.

Serdecznie zapraszamy.